Fanklub Fiata Panda Forum Fanklubu Fiata Pandy
www.fiatpanda-klub.pl / www.pandaklub.pl

 FacebookFacebook FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RegulaminRegulamin  KontaktKontakt  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Fanklubu Fiata Pandy Strona Główna
Zasady Forum (ważne od 09 Lut 2019)
 

Aktualizowano:28 Stycznia 2012r


ZASADY FORUM

Profil użykownika
Wypełnij poprawnie wszystkie pola w profilu,m.in:

"Skąd" - wpisz miejscowość,w której mieszkasz-Zabrania się wpisów typu: "z internetu", "znienacka" pod rygorem zablokowania lub usunięcia konta.
Dane techniczne auta - nie służą upiększeniu profilu,a pomogą uniknąć pytań odnośnie parametrów posiadanego auta autora postu,który umieści go np. w dziale Technika/Mam problem

Podpis
Nie umieszczamy w nim reklam oraz linków www! -administracja zastrzega sobie możliwość natychmiastowego usunięcia takich wpisów bez powiadomienia użytkownika.

Forum

Ludzie, którzy czytają Forum chcą poznać opinie innych na dany temat-po to tu weszli. Miło jest też nie używać słów obrazliwych i rozmawiać z innymi, tak jakbyśmy prowadzili rozmowę na żywo.

Zabrania się tworzenia wiadomości mających charakter reklamowy lub spamu.
Każdy użytkownik ma prawo do posiadania tylko jednego konta. Za skutki wynikłe z udostępniania swojego konta osobom trzecim odpowiada jego właściciel.
Użytkownik jest zobowiązany do niezwłocznego wykonania czynności wymienionych w upomnieniu lub poleceniu, określonych przez administratora lub moderatora.
Administrator i Moderator ma prawo ingerencji we wiadomości użytkownika.
Administrator i Moderator mają prawo usuwania wiadomości, przenoszenia jej do dowolnego działu oraz zamykania tematu.
Administrator i Moderator nie ma obowiązku poinformowania strony zainteresowanej o działaniach moderacyjnych wykonanych na danej wiadomości czy temacie.
Zanim klikniesz w przycisk ,sprawdz czy nie był on wcześniej poruszany forum (skorzystaj z opcji "Szukaj").
Temat formułuj tak,by odzwierciedlał problem lub zagadnienie,które chcesz poruszyć unikając wyrażeń "Pomóżcie","Mam problem",natomiast w treści rozwiń go.
"Nie krzycz" w postach! W temacie postu oraz w nim samym nie używaj DUŻYCH LITER.
Ortografia - podczas pisania używaj poprawnej polszczyzny i zwracaj na nią uwagę (skorzystaj w razie potrzeby ze słownika).
Umieszczaj tematy w odpowiednich działach.

Podczas pisania wiadomości nie jest dozwolone:

-pisanie jednakowych postów lub tematów w różnych działach forum,
-pisanie postów nie związanych z tematem, ironizowanie w formie docinek czy uśmieszków,
-notoryczne zakładanie nowych tematów oraz zakładanie tematów w niewłaściwym dziale forum,
-propagowanie i przepisywanie innych stron internetowych bez wyraznej potrzeby i merytorycznego związku z tematem,
-prześladowanie, obrażanie , ośmieszanie, używanie niecenzuralnych słów pod adresem innych użytkowników, stosowania różnych form zaczepki, złośliwości i kpin, ogólnie przyjętych za naruszenie netykiety i kultury obcowania na forum,
-notoryczne popełnianie błędów ortograficznych, pisanie z użyciem przycisku "Caps Lock" (wszystkie litery duże) zarówno w tytule jak i w treści tematu 


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
(C) 2001-2019 Fanklub Fiata Pandy www.fiatpanda-klub.pl / www.pandaklub.pl    Regulamin   Zasady Forum   Polityka Prywatnosci   Polityka Plików Cookies 
Strona wygenerowana w 2,13 sekund. Zapytań do SQL: 8