Fanklub Fiata Panda Forum Fanklubu Fiata Pandy
www.pandaklub.pl

 FacebookFacebook FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RegulaminRegulamin  KontaktKontakt  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Fanklubu Fiata Pandy Strona Główna
Zasady Forum (ważne od 09 Lut 2019)
 

Aktualizowano:28 Stycznia 2012r


ZASADY FORUM

Profil użykownika
Wypełnij poprawnie wszystkie pola w profilu,m.in:

"Skąd" - wpisz miejscowość,w której mieszkasz-Zabrania się wpisów typu: "z internetu", "znienacka" pod rygorem zablokowania lub usunięcia konta.
Dane techniczne auta - nie służą upiększeniu profilu,a pomogą uniknąć pytań odnośnie parametrów posiadanego auta autora postu,który umieści go np. w dziale Technika/Mam problem

Podpis
Nie umieszczamy w nim reklam oraz linków www! -administracja zastrzega sobie możliwość natychmiastowego usunięcia takich wpisów bez powiadomienia użytkownika.

Forum

Ludzie, którzy czytają Forum chcą poznać opinie innych na dany temat-po to tu weszli. Miło jest też nie używać słów obrazliwych i rozmawiać z innymi, tak jakbyśmy prowadzili rozmowę na żywo.

Zabrania się tworzenia wiadomości mających charakter reklamowy lub spamu.
Każdy użytkownik ma prawo do posiadania tylko jednego konta. Za skutki wynikłe z udostępniania swojego konta osobom trzecim odpowiada jego właściciel.
Użytkownik jest zobowiązany do niezwłocznego wykonania czynności wymienionych w upomnieniu lub poleceniu, określonych przez administratora lub moderatora.
Administrator i Moderator ma prawo ingerencji we wiadomości użytkownika.
Administrator i Moderator mają prawo usuwania wiadomości, przenoszenia jej do dowolnego działu oraz zamykania tematu.
Administrator i Moderator nie ma obowiązku poinformowania strony zainteresowanej o działaniach moderacyjnych wykonanych na danej wiadomości czy temacie.
Zanim klikniesz w przycisk ,sprawdz czy nie był on wcześniej poruszany forum (skorzystaj z opcji "Szukaj").
Temat formułuj tak,by odzwierciedlał problem lub zagadnienie,które chcesz poruszyć unikając wyrażeń "Pomóżcie","Mam problem",natomiast w treści rozwiń go.
"Nie krzycz" w postach! W temacie postu oraz w nim samym nie używaj DUŻYCH LITER.
Ortografia - podczas pisania używaj poprawnej polszczyzny i zwracaj na nią uwagę (skorzystaj w razie potrzeby ze słownika).
Umieszczaj tematy w odpowiednich działach.

Podczas pisania wiadomości nie jest dozwolone:

-pisanie jednakowych postów lub tematów w różnych działach forum,
-pisanie postów nie związanych z tematem, ironizowanie w formie docinek czy uśmieszków,
-notoryczne zakładanie nowych tematów oraz zakładanie tematów w niewłaściwym dziale forum,
-propagowanie i przepisywanie innych stron internetowych bez wyraznej potrzeby i merytorycznego związku z tematem,
-prześladowanie, obrażanie , ośmieszanie, używanie niecenzuralnych słów pod adresem innych użytkowników, stosowania różnych form zaczepki, złośliwości i kpin, ogólnie przyjętych za naruszenie netykiety i kultury obcowania na forum,
-notoryczne popełnianie błędów ortograficznych, pisanie z użyciem przycisku "Caps Lock" (wszystkie litery duże) zarówno w tytule jak i w treści tematu 


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
(C) 2001-2019 Fanklub Fiata Pandy www.fiatpanda-klub.pl / www.pandaklub.pl    Regulamin   Zasady Forum   Polityka Prywatnosci   Polityka Plików Cookies 
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8