Fanklub Fiata Panda Forum Fanklubu Fiata Pandy
www.fiatpanda-klub.pl / www.pandaklub.pl

FacebookFacebook FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RegulaminRegulamin  KontaktKontakt  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dekielku , kołpaki 4x4
Autor Wiadomość
Carloss 

posiadane auto Fiat Panda 4X4
 999 Fire
Poland

Wysłany: 18 Grudzień 2019, 14:43   Dekielku , kołpaki 4x4

Nigdy tego nie spotkałem na Pandzie 4x4 ale po małym i szybkim sprawdzeniu, jest to faktycznie orginalny produkt Fiata. Całkiem fajny

https://allegro.pl/oferta/emblemat-dekielek-panda-steyr-nowa-oryginal-8784831073?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

volumetrico 

1242 Fire
Poland

Wysłany: 18 Grudzień 2019, 17:32   

A to jest wogole do pandy 80-2003 czy do gingo 2003--> ? mam takie 4 nowe, tylko wlasnie nie wiem, czy to do "naszej" pandy.

Carloss 

999 Fire
Poland

Wysłany: 19 Grudzień 2019, 07:50   

Troszkę się zagłębiłem w temat i wygląda na to że Gingo tylko przez moment i tylko na rynek austriacki była w ofercie z napisami Steyr , pomysł Fiata nawiązywał do historii z dawnej współpracy z Steyr-Puch. Pomysł marketingowy trochę nie wyszedł i musieli zostać tylko przy wersji Steyr z logo od ciągników rolniczych Steyr(tylko charakterystyczny napis) które po części wchodzą do pionu przemysłowego koncernu Fiata
(Case, News Holland). Wypuścili na rynek dwa kolory Gingo biały i czerwony nawiązując to kolorów stosowanych na ciągnikach Steyr. Tak że znaczki firmowe z dawnych lat nie były stosowane już po tym czasie. A z tego co się orientuję przy konstruowania napędu 4x4 do Gingo , austriacki Steyr-Puch już nie brał udziału.

Odpowiedz do tematu